Czym jest biorezonans?

Biorezonans to pomoc w leczeniu. Jest to potoczna nazwa urządzenia, które emituje impulsy pola magnetycznego. Emitowanie częstotliwości pola magnetycznego może ingerować na poziomie tkanek. Jako narzędzie znajduje zastosowanie z pobyciem się nałogu palenia papierosów, oczyszczenia organizmu z wszelakich toksyn, zlikwidowania dręczących bólów, alergii oraz wielu innych schorzeń.

Jak działa leczenie biorezonansem?

Prowadzenie leczenia biorezonansem opiera się na wykorzystaniu odpowiedniej częstotliwości drgań tkanek fizjologicznych oraz patologicznych. Te pierwsze sterują i koordynują reakcje chemiczne i procesy zachodzące w organizmie. W przypadku powstania choroby tworzona są patogeny, czyli źródło promieniowania o charakterze patologicznym, które zakłócają równowagę organizmu. Źródłem patologii mogą być ogniska chorobowe, wirusy, bakterie oraz wszelkiego rodzaju toksyny jak metale ciężkie, trucizny czy alergeny.

Ile zabiegów jest potrzebne by zobaczyć efekty?

Jest to indywidualna kwestia każdego pacjenta. Według opinii czasem wystarczą cztery, pięć, a niekiedy osiem i dziewięć. Każdą terapię należy doprowadzić do końca, by osiągnąć zamierzone efekty. O całym tempie leczenia nie decyduje bezpośrednio pacjent lecz jego organizm.

Kto najczęściej decyduje się na leczenie biorezonansem?

Przeważnie osoby z licznymi alergiami, ze schorzeniami układu krążenia ale również osoby zmęczone, zestresowane, szukające przyczyn swoich dolegliwości. Osoby z nałogami, ale i takie które chcą np. schudnąć ale z jakiegoś powodu nie mogą. Najczęściej zdarza się tak, że są to osoby, które porzuciły nadzieje i szukają pomocy wszelkimi sposobami.

Kto nie może korzystać z biorezonansu?

Osoby, które nie powinny prowadzić terapii biorezonansem to pacjenci z wstawionymi rozrusznikami serca, implantami, kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu.

Biorezonans – Zalety i Wady (Jeżeli chcesz się przekonać na własnej skórze zapraszam do gabinetu biorezonansu w Łodzi BIOANNA

Zalety:

  • Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne,
  • Wykrywa przyczyny chorób, które mogą zostać znalezione w tradycyjnych testach,
  • Terapia nie powoduje skutków ubocznych, jest całkowicie bezpieczna,
  • Terapia oprócz usuwania patogenów wzmacnia funkcjonowanie całego organizmu.

Wady:

  • Badanie jest czasochłonne,
  • Cała terapia może wynosić nawet kilka miesięcy,
  • Długi czas prowadzenia terapii ciągnie za sobą koszty leczenia.

Biorezonans w walce z alergią

Badanie biorezonansem pozwala na wykrycie alergii, które nie ujawniają się w tradycyjnych sposobach leczenia. Niektóre gabinety prowadzą odczulanie za pomocą metody biorezonansu.

Biorezonans w walce z pasożytami

Walka z pasożytami to główne założenie tej metody. Podobno każda osoba przebadana biorezonansem wykaże w swoim organizmie jakikolwiek patogen. Rozpoczęcie dbania o własne zdrowie powinno zacząć się od oczyszczenia z organizmu z wszystkich toksyn, patogenów etc.

Biorezonans a uzależnienie

Biorezonans znajduje swoje zastosowanie w walce z nałogami. Terapia pomaga w zwalczaniu nałogu nikotynowego oraz alkoholowego. Poprzez przyśpieszenie pracy całego organizmu toksyny zostają efektywniej wydalone.