Standardowy, stereotypowy podział ubranek dziecięcych na ubranka niebieskie dla chłopców i ubranka różowe dla dziewczynek, jest nudny i dla wielu rodziców całkowicie nie do przyjęcia. Chcą ubierać swoje oryginalnie, stylowo, w ubrania skrojone na małego wielbiciela mody. Dziś jest to możliwe dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, jaką w rozwój swojego asortymentu produktów wkłada hiszpańska firma produkująca odzież dzieciącą – Mayoral.

Początki małej firmy odzieżowej w Hiszpanii

Korzeni marki Mayoral, która obecnie cieszy się ogromną popularnością na rynku odzieży dziecięcej, należy poszukiwać w 1941 roku w Toledo. Właśnie wówczas, ponad 75 lat temu założono firmę „Dominiguez Toledo”, zajmującą się produkcją skarpetek i rajstop. Z czasem zaczęła się rozwijać i ukierunkowywać swoją produkcję na modę dziecięcą z nutką hiszpańską. W latach 70. XX wieku założono Mayoral Moda Infantil, który obecnie stanowi oś grupy Mayoral. Dziś jest ona cenionym producentem mody dla dzieci i młodzieży. Grupa Mayoral od samego początku powstania była firmą rodzinną i przechodziła z pokolenia na pokolenie. Przez lata sloganem marki było stwierdzenie „Making friends” i cel ten stał się podstawą działalności firmy Mayoral. Cały czas wyznacznikiem polityki przedsiębiorstwa z Hiszpanii jest produkowanie wysokiej jakości odzieży dla najmłodszych i nieco starszych klientów. W asortymencie marki znajdziemy ponadto akcesoria i obuwie dla dzieci.

 

Co wyróżnia ubranka Mayoral

Rodzice, którym zależy na estetyce wykonania ubrań, oryginalnej stylistyce, żywych kolorach i ciekawych wzorach, a przy tym funkcjonalności odzieży dla swoich pociech, znajdą wszystko, czego oczekują, właśnie w asortymencie marki Mayoral.

Hiszpańscy projektanci odzieży Mayoral w wysokim stopniu dbają o to, aby ich projekty pozytywnie zaskakiwały klientów. Najlepsza jakość wykonania i doboru tkanin oraz wyjątkowy styl – to wszystko wyróżnia ubrania Mayoral na tle konkurencji rynkowej.

Nie są takie, jak wszystkie inne ubrania dla najmłodszych, jakie widzimy w sklepach sieciowych czy na targach w wielu miastach. To niezwykłe różowe koszulki i spódniczki dla dziewczynek czy granatowe i niebieskie elementy garderoby dla chłopców. Mayoral nie boi sięgać się po zupełnie nowe inspiracje, żywą kolorystykę i oryginalne projekty ubrań. Wiele propozycji marki to kopie kolekcji dla dorosłych. Dzieci mogą więc ubierać się zgodnie z obowiązującą w danym sezonie modą.

 

Trwałość ubrań Mayoral

Marka Mayoral wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich małych i większych klientów. Jej ubrania są nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Wykonane z dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów sprawiają, że mają ponadprzeciętną urodę i oryginalny design. Są też bardzo trwałe, co na pewno zainteresuje rodziców. Nie chcą oni wydawać pieniędzy na bluzki czy sweterki, które po kilku praniach nie będą przypominały swojej pierwotnej wersji i nie będą się też nadawać do użytku. Mayoral podkreśla, że jej ubranka mogą nosić wszystkie dzieci, niezależnie od wieku, wagi i tym podobnych cech osobistych. Na pewno ucieszy fakt, że stosunek ceny do jakości i wyjątkowości odzieży tej hiszpańskiej marki jest korzystny dla klienta. Ubranka Mayoral są wygodne, nie krępują ruchów i bynajmniej nie będą przeszkadzały dzieciom w radosnej przygodzie. Nie gryzą, a dziecko w każdej sytuacji może w nich wyglądać po prostu szałowo. Nadają się na wielkie wyjścia, jak i codzienne wyjścia na spacer, na plac zabaw czy do przedszkola. Szeroki asortyment marki Mayoral sprawia, że każdy może wybrać z niego coś odpowiedniego dla siebie.