Jak nadać wnętrzu niespotykany i oryginalny wygląd, który sprosta naszym wszelkim oczekiwaniom? Wystarczy odpowiednio zająć się ścianami i zakupić do nich odpowiednie elementy ozdobne, które diametralnie odmieniają charakter pomieszczenia nadając mu zupełnie nowy klimat. Gotowe projekty można znaleźć w sklepie internetowym Lemonroom.pl.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w obróbce zdjęć, projektowaniu i drukowaniu ich na fototapetach, naklejkach czy obrazach na płótnie. O renomie firmy świadczą liczne certyfikaty i atesty, a także współpraca z cenionymi architektami i projektantami. Otrzymujemy zatem gwarancję najwyższej jakości usług oraz wspaniałego wyglądu zamówionych przez nas produktów. Co znajdziemy w sklepie Lemonroom.pl?

Dla osób planujących całkowitą zmianę wyglądu ścian przygotowano innowacyjne rozwiązania takie jak panele ścienne 3D czy fototapety. Pierwsza opcja łączy elementy wyjątkowej trwałości i nietuzinkowego wyglądu wpisującego się doskonale w styl zarówno klasyczny jak i nowoczesny. Panele zostały wykonane z gipsu, są w pełni ekologiczne i bezpiecznie, a także będą miały duży wpływ na poprawę mikroklimatu w naszych pomieszczeniach. Fototapety natomiast są rozwiązaniem wyjątkowo szybkim i wygodnym, w odróżnieniu od klasycznego tapetowania. Do wyboru klientów przygotowano kolekcję wielu tysięcy różnorodnych zdjęć, które można w dowolny sposób dopasować nie tylko do ścian, ale także do innych powierzchni gładkich, np. drzwi.

Sklep przygotował również działy dla osób, które szukają jakiegoś oryginalnego dodatku, który rozświetli ścianę i nada jej nowego klimatu. Dla nich, sklep adresuje swoją bardzo obszerną kolekcję obrazów, plakatów oraz naklejek na ścianę. Kolekcja ta liczy niemalże 3 miliony gotowych projektów. Jednak jeśli mamy szczególne oczekiwania i chcemy własnoręcznie zrobione zdjęcie przerobić na obraz lub plakat, nic straconego. Firma zajmie się obróbką naszego zdjęcia i wykonaniem produktu idealnie pasującego do naszych potrzeb. Dużym uznaniem cieszy się ostatnio jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich – szkło z nadrukiem. Ta ozdoba prezentuje się wyjątkowo elegancko i również może być spersonalizowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Sklep zadbał o pełną wygodę i funkcjonalność, strona internetowa zawiera wszystkie niezbędne informacje o produktach, metodach płatności oraz formie dostawy przesyłki. Przede wszystkim, znajdziemy tu jednak wiele olśniewających projektów, które burzą tezę, że za piękny wystrój trzeba zapłacić majątek.