Pragniesz o mieszkaniu na eleganckim osiedlu, a jednocześnie chciałbyś mieć wszystkie potrzebne miejsca niedaleko domu? Z myślą o Tobie powstała Lazurowa 168, wspaniała inwestycja na warszawskim Bemowie. Już teraz możesz tam zamieszkać, a stację II linii metra będziesz miał tuż obok siebie.

Wyposażenie i układ mieszkania

Lazurowa 168 to inwestycja składająca się z sześciokondygnacyjnego budynku, który znajduje się na bezpiecznym, grodzonym osiedlu. Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania umożliwiają aranżację przestrzeni w wymarzony sposób, dzięki czemu można spokojnie podzielić jeden pokój na dwie części, co bardzo ułatwia życie, na przykład, w kawalerkach.
Okna w mieszkaniu zostały wyposażone w trzyszybowy pakiet szklany, który zapewnia izolację akustyczną. Co więcej, dzięki tego rodzaju oknom możemy spodziewać się z elektrowni rachunków na niewielką kwotę: gwarantują one bowiem, że wysoka temperatura w mieszkaniu będzie utrzymywała się znacznie dłużej. Ich rozmiary gwarantują odpowiednie naświetlenie mieszkania, co bardzo korzystnie może wpłynąć na Państwa nastrój, zwłaszcza w depresyjnym okresie jesienno-zimowym.

Inne udogodnienia

Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie mieszkańców Lazurowej, zaprojektowany został podziemny parking z platformami, które mogą w szczególności zainteresować właścicieli dwóch pojazdów. W przypadku niespodziewanej wizyty gości, można także skorzystać z kilku naziemnych miejsc postojowych, jak również z parkingu „P+R”, usytuowanego około 300 m od osiedla.

Lokalizacja

Warto wiedzieć, że Bemowo uznawane jest za jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Ze względu na to, że raczej nie ma tu zakładów przemysłowych, Bemowo występuje od lat na czołowych pozycjach we wszystkich warszawskich eko-rankingach, tuż obok Wesołej, Rebertowa, czy też Waweru.
Jeżeli zależy Tobie na bliskości przyrody, a jednocześnie prowadzisz zdrowy styl życia – Lazurowa jest miejscem stworzonym dla Ciebie. Bardzo istotnym atutem dzielnicy jest także duża ilość niezagospodarowanych przestrzeni, co okazuje się szczególnie istotne w momentach, gdy zależy nam na prawdziwym relaksie oraz odpoczynku.
Na przyjazny charakter Bemowa wpływa także spora liczba miejsc przeznaczonych na sport oraz rekreację, a także bliski dostęp do różnych parków (w tej dzielnicy zajmują one aż 44 hektary), a także do Lasu Bemowo, który w znaczącym stopniu wpływa na dobrą jakość tutejszego powietrza. Miłośników zdrowego stylu życia z pewnością ucieszy również cała sieć ścieżek rowerowych, które rozlokowane są na terenie Bemowa.