Rynek usług finansowych w Polsce w dalszym ciągu rozwija się bardzo dynamicznie. Z roku na rok rośnie liczba osób, które podejmują decyzje o wzięciu pożyczki gotówkowej. Zazwyczaj z powodu słabej płynności finansowej i chęci sfinansowania wymarzonych wakacji, remontu czy spłacenia innych zobowiązań finansowych, decydujemy zadłużyć się na kilka kolejnych lat. Szybkim i korzystnym rozwiązaniem może okazać się kredyt online, który uzyskamy bez większych trudności przy założeniu, że spełnimy kilka podstawowych warunków stawianych przez nasz bank.

Co to jest kredyt przez internet?

Kredyt online to nic innego jak pożyczka gotówkowa, która tym różni się od tradycyjnego kredytu, iż uzyskamy go za pośrednictwem internetu, bez wychodzenia z domu. Szybki kredyt online jest bardzo wygodną opcją, dzięki której unikniemy wizyty w oddziale banku i nie będziemy zobowiązani dostarczyć żadnych zaświadczeń ani dokumentów potwierdzających zatrudnienie i osiągane dochody. Ponadto mamy możliwość samodzielnego wyboru okresu na jaki zostanie nam udzielony kredyt oraz podglądu online jak będzie kształtowała się rata miesięczna w zależności od skrócenia i wydłużenia okresu spłaty pożyczki. Dodatkową zaletą szybkiego kredytu online jest możliwość uzyskania korzystniejszego oprocentowania niż w przypadku wizyty w oddziale banku. Bardzo często banki oferują swoim Klientom czasowe promocje na udzielenie pożyczki przez internet.

Jak uzyskać szybki kredyt online?

Jeśli jesteśmy Klientem banku przez dłuższy okres czasu, uzyskanie kredytu przez internet nie zajmie nam więcej jak kilka minut. Zakładając, iż na nasz rachunek bankowy co miesiąc wpływa stałe wynagrodzenia, bank nie będzie od nas wymagał zaświadczenia o zarobkach, a cała procedura będzie wymagała jedynie złożenia online wniosku o udzielenie pożyczki. Nasz bank widząc comiesięczne wpływy na rachunek bieżący, może od razu ocenić naszą zdolność kredytową i wydać w ciągu kilku minut decyzję o przyznaniu pożyczki. Środki z kredytu przez internet pojawią się na naszym rachunku bieżącym w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Unido Finanse Kredyty Wrocław

ul. Aleksandra Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Tel. 531 666 584
Najlepsza oferta we Wrocławiu!