Czy można przewidzieć datę własnej śmierci? Kiedy zobaczyłem to pytanie byłem bardzo zaskoczony. Kto bowiem chciałby znać datę swojej śmierci i żyć z myślą, że umrze w konkretnym dniu. Życie i śmierć to rodzaj tajemniczej umowy pomiędzy nami a Stwórcą. Mimo to pytanie powtarza się dość często, dlatego postanowiłem je opisać. 

Można sobie jedynie wyobrażać jak ta umowa może wyglądać – czy Stwórca chce abyśmy żyli tu i teraz. To pozostanie tajemnicą, ale fakty są takie że współczesna numerologia praktycznie nie pozwala określić daty śmierci. Być może są osoby, które twierdzą, że taką wiedzę posiadły, ale nie założyłbym się że to może być prawda. Taka wiedza z resztą wzbudza strach – wiele osób boi się tej wiedzy, bo wówczas życie jest  niczym wyrok. Poza tym próba określenia daty śmierci ma jeszcze jeden negatywny aspekt – niekiedy ludzie rządni władzy nad innymi próbują oszukiwać i zdobyć przewagę nad innymi. Wówczas nie wolno pozwolić by cudza wizja przejęła nasze myśli. To Twoja myśli kreuje Twoje życie i świat, w którym żyjesz – to jedno z podstawowych praw obowiązujących na świecie.

Numerologia w żadnym stopniu nie ingeruję w ten zakres wiedzy. Musisz wiedzieć, że ta dziedzina jest od tego, aby pobudzać kreatywność i uczyć ludzi radzić sobie z życiem, tak by przebiegało ono w pełnej harmonii.