Wejdź w cudze buty, czyli wczuj się w cudze położenie

Internet oraz randki internetowe są dobrym sposobem poszukania pary, drugiej połówki. Znajdź portal, zarejestruj się i zacznij poszukiwania. Na pewno uda się Tobie znaleźć wymarzoną osobę. Osobę, która będzie niemalże Twoim alter ego. Najpierw jednak zadaj sobie pytanie: Czego szukam? I uczciwie na nie odpowiedz. Zdecyduj jakiej osoby poszukujesz, czego pragniesz, jaka osoba jest tą, z którą chcesz ułożyć życie. Prawdopodobnie, gdy spotkasz tę osobę szybko zrozumiesz, że jest to właściwy człowiek dla Ciebie.

Staraj się dbać o siebie, ćwicz, zyskaj atrakcyjność. Pamiętaj jednak, że to nie mięśnie i muskuły są najbardziej pociągające, lecz intelekt. Bądź sobą, nie udawaj nikogo innego, bo każde oszustwo kiedyś się wyda. Porozmawiaj szczerze z wybranką, nie ukrywaj przed nią niczego, co ważne. Pokaż kim naprawdę jesteś i poznają ją w ten sam sposób – niech szczerze opowie o sobie. Angażuj się ostrożnie – najpierw ją poznaj, spotykaj się z nią, a dopiero później podejmij ważne życiowe decyzje.

W profilu pisz prawdę, nie konfabuluj, nie zmyślaj, nie koloryzuj. Żadna osoba nie chce być oszukiwana. Gdy poznasz wymarzoną kobietę usuń profil z portalu randkowego i bądź z nią, a na pewno zbudujesz trwały związek. Nie szukaj innych kobiet, nie szukaj innych mężczyzn. Skup się na wzmacnianiu relacji, która już jest nawiązana. Bycie miłym, uprzejmym i czarującym jest ważne, ale nic na siłę. Postaw się na miejscu wybranki/wybranka – jak czułbyś się, gdyby ona/on oszukiwali? Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe. Zadbaj o dobrą relację, a na pewno Twoje życie uczuciowe będzie układało się wyśmienicie. I tego Państwu z całego serca życzymy.

 

Gotowy na randkowanie online? Zobacz anonse towarzyskie dla dorosłych w portalu DateZone.